preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Ж/Д перевезення

Послуги з перевезення вантажів залізничним транспортом користується все більшою популярністю через її порівняно низької ціни і безпечної доставки.

При перевезенні Вашого вантажу ми враховуємо специфіку вантажу, його кількість і умови поставки. Ми допоможемо Вам скоротити Ваші витрати на доставку вантажу, але при цьому зберігши якість перевезення. Оснащеність наших складів всією необхідною технікою, дозволяє нам без проблем виробляти перевантаження вантажу на залізничний транспорт. Для нас дуже важливо, щоб Ваш вантаж прибув на кінцеву станцію в цілості й схоронності, тому ми приділяємо велику увагу кріпленню вантажу.

Ми надаємо будь-які види залізничних вагонів і в будь-якій кількості, яке Вам необхідно. Залежно від специфіки вантажу, ми підберемо той вагон, який необхідний для перевезення Вашого вантажу, будь то залізничні платформи, вагони відкритого або закритого типу. Перевезення небезпечних (ADR) і негабаритних вантажів здійснюються з дотриманням особливих заходів безпеки, і тільки в спеціально призначених вагонах.

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.