preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Купуючи авто за кордоном, покупець отримує транспорт за нижчою вартістю з відмінною комплектацією, високою надійністю. Найбільш популярні автомобілі, привезені з Об'єднаних Арабських Еміратів. Це пов'язано з тим, що ціни на власний транспорт в ОАЕ нижче при ідеальному стані. Така ситуація пояснюється відмінним технічним обслуговуванням, якісними дорогами. Придбати авто в Еміратах - це лише половина справи, необхідно його ще доставити. Головним напрямком компанії Green Line Marine Cargo LLC вважається доставка авто з ОАЕ в Ташкент, СНД.

Ви можете бути впевнені у відмінному сервісі і швидкій доставці авто. Крім транспортування вантажів з Еміратів наша компанія надає такі види сервісу, як:

придбання автомобіля за прийнятною вартістю - як елітну іномарку в новому стані, так і в позичена вигляді, але у відмінному стані; страхове оформлення авто захистить Ваш вантаж від непередбачених ризиків під час перевезення; оперативне розмитнення автомобіля досягається завдяки злагодженій роботі наших співробітників, а держмито часто і зовсім відсутня; зберігання автомобіля іноді просто необхідний процес.

Чому ми кращі? Наші «плюси»
Наша компанія рада запропонувати Вам свій висококваліфікований сервіс, в спектр якого входить:

абсолютна безпека угоди за рахунок відповідального ставлення нашої компанії до своїх зобов'язань; оперативна доставка автомобілів в Ташкент; економія коштів на покупку за рахунок мінімальних накруток і злагодженій роботі професіоналів з Green Line Marine Cargo LLC; підбір оптимального способу доставки (авіа-. ж / д, автомобільна транспортування, морськими шляхами, комбіновані вантажоперевезення); мінімізація ризиків на всьому шляху проходження за рахунок відповідальної роботи наших фахівців, обов'язковому страхуванню, використання оптимальних способів транспортування; доставка автомобілів від відомих брендів можлива не тільки в Ташкент, а й в РФ, Киргизстан, Татарстан, СНД; можливість відправитися в шопінг-тур, щоб вибрати необхідну модель автомобіля. Ваше замовлення буде доставлений прямо до Вашого міста.

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.