preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

На території Об'єднаних Арабських Еміратів розміщені найбільші автомобільні ринки. За такою покупкою необхідно направлятися в Аль Авир, Абу Шагарі. Ось тільки щоб потрапити на такі масштабні авторинки на сході, потрібно докласти чимало зусиль - оформити візу, придбати авіаквитки, зняти номер в готелі. Плюс до всього витратити кошти на те, щоб бути присутнім в ОАЕ.

Знаючи про ці клопотах, більшість відмовляються від ідеї придбати шикарний автомобіль в Еміратах. Але ж які тут відкриваються прекрасні можливості - будь-який авто зі світовим ім'ям може стати Вашим за привабливою вартістю.

Для полегшення цього завдання якраз і діють спеціально навчені фахівці в транспортних компаніях. При виборі такого вантажоперевізника багато хто орієнтується на відгуки знайомих, колег, родичів, рекламних оголошень в мережі. І пошуки можна вже не продовжувати! Ви прийшли за адресою! Компанія Green Line Marine Cargo LLC допоможе здійснити Вашу мрію. Ми привеземо Ваш новий автомобіль в Киргизію, РФ, Грузію або будь-яку іншу країну.

Чому нам варто довіряти? Головні переваги співпраці з нашою компанією
Наші фахівці нададуть кваліфіковану допомогу і підберуть для Вас авто Вашої мрії. І отримаєте Ви його в максимально стислі терміни. Нам довіряє велика кількість замовників, адже ми пропонуємо широкий спектр переваг:

бездоганна репутація компанії. Ми працюємо на результат! Наша мета - задоволений замовник і довгострокове партнерство. Великий досвід роботи з перевезеннями авто з ОАЕ. Ми враховуємо всі тонкощі даного виду транспортування - від вибору транспортувального засобу до обов'язкового страхування і експедирування вантажу на шляху проходження до замовника. Вантажоперевезення автомобілів в Киргизію «під ключ». Вам немає необхідності переживати про те - як придбати і доставити автомобіль Вашої мрії. Наші фахівці беруть всі організаційні і транспортувальні клопоти на себе. Наша компанія рада запропонувати Вам величезний асортимент авто від провідних світових виробників за вигідною вартості.

Експортовані автомобілі в Еміратах в основному пропонують компанії, які не є офіційними постачальниками фірм-виробників. Тут є дві сторони питання - невисока вартість, а з іншого - ризик придбати неякісне авто. Наша компанія не один рік співпрацює з перевіреними продавцями автомобілів. Тому ймовірність придбати неякісний виріб - нульова. Замовник може придбати автомобіль таких марок, як Infiniti, BMW, Nissan або іншої марки відмінної якості і за прийнятною вартістю без божевільних накруток. Як би там не було, а безкоштовним технічним обслуговуванням, гарантією від виробника або іншими послугами за межами ОАЕ Ви не скористалися. Так до чого переплачувати за авто Вашої мрії?

Наша компанія до найдрібніших деталей відпрацювала систему доставку автомобілів з Еміратів в Киргизію. Ми самостійно доставляємо і експедируємо Ваші вантажі. Тому наша компанія гарантує повне збереження авто. Ваш час і емоційні ресурси будуть в цілісності.

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.