preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Доставка авто до Казахстану

Кожна сучасна компанія розуміє: щоб залишатися «на плаву» і бути затребуваними, необхідно чітко виконувати побажання свого замовника. Популярні фірми йдуть на крок попереду і пропонують навіть більше, ніж хоче клієнт. Хоча наша компанія надає транспортні та логістичні послуги, ми готові запропонувати додатковий сервіс - доставку автомобілів в Республіку Казахстан. Кожне авто має реєстрацію Арабських Еміратів, вони можуть бути як в новому, так і в б / у вигляді.

Результативну співпрацю «під ключ»
На сучасному авторинку є маса компаній, які пропонують подібний сервіс. Ми займаємо лідируючі позиції і цьому є логічне пояснення. Придбання авто спочатку непросте завдання. А з урахуванням того, що авто знаходиться в чужій державі і замовник не може на власні очі оцінити товар, то і надійність компанії повинна бути в рази вище, ніж у звичайного постачальника авто.

За роки нашої роботи в транспортній сфері ми вдосконалили дорогу послугу контейнерних вантажоперевезень. Якщо врахувати, що ми активно співпрацюємо з кращими автодилерами Арабських Еміратів, то стає очевидно - чому з нами вигідно здійснювати доставку автомобілів в Республіку Казахстан і будь-яку іншу країну.

Послідовність нашої взаємодії гранично проста. І вона не раз показувала високі результати. Наше кредо - мінімум турбот для замовника, максимум самовіддачі від нашої компанії!

Транспортування автомобілів в Республіку Казахстан передбачає такі дії від замовника:

підбір марки авто, оформлення заявки, вказівка ​​необхідних параметрів;
складання договірних угод, уточнення умов договору (модель машини, специфікація в деталях, гранична вартість, способи оплати);
оплата придбання та транспортувальних послуг з урахуванням договірних угод.
Решта нюанси у вигляді переоформлення автомобіля на замовника, доставки, митного очищення, доставки за адресою клієнта вирішують наші фахівці. Наша компанія не передає ваш вантаж стороннім компаніям, ми самі його доставляємо вам. Цей факт спрощує процедуру придбання і гарантує, що авто прибуде в ідеальному вигляді, відповідно до договірної ціни і в строгому дотриманні термінів. Ніяких форс-мажорів у вигляді деформацій, додаткової накрутки вартості не буде! Наша компанія не просто реалізує автомобілі і Арабських Еміратів в новому і старому вигляді, але і надає транспортування «під ключ».

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.