preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Компанія Green Line Marine Cargo LLC не перший рік надає вантажоперевезення різної продукції з ОАЕ. У список експортованих товарів входять ювелірні прикраси, кольорові метали (в основному алюміній), виробів з гуми, кераміка, електричні прилади, різна техніка, добрива для полів, продукти харчування та багато іншого. У цьому списку лідируючу роль займає перевезення автомобілів. Ця категорія користується особливим попитом у всьому світі, йдучи на рівні з автомобільними ринками США.

Перевезення авто з Об'єднаних Арабських Еміратів становить вагому частину економіки ОАЕ. Не дивно, такий транспорт не тільки якісний, але і стоїть на порядок нижче, ніж в своїй країні.

Фахівці нашої компанії пропонують своїм замовникам транспортувальні послуги «під ключ». У перелік нашої діяльності входить:

документальне оформлення експортованого вантажу; підбір оптимального виду транспорту; складання максимально прийнятного маршрутного напрямки відповідно до особливостей вантажу, дальністю вантажоперевезення і наявного бюджету замовника; страхування перевезеної продукції, зберігання на спеціалізованих складах.

Green Line Marine Cargo LLC перевозить різні вантажі. Від продуктів харчування та текстилю до автотранспорту. Ми доставляємо Ваші придбання наземним транспортом (ж / д вагонами, автотранспортом), морським (морські судна), авіаційними шляхами. Також ми пропонуємо скористатися особливим видом вантажоперевезень - мультимодальних. Цей спосіб доставки поєднує в собі зручність, швидкість, вигоду щодо вартості транспортування і збереження вантажів на шляху прямування. Зазвичай для такої вантажоперевезення ми застосовуємо контейнери. Вони дозволяють скоротити часові та грошові витрати.

Лідируючі позиції серед представлених видів доставки займають морські вантажоперевезення.

При транспортуванні ж / д магістралями ми пропонуємо своїм замовникам спеціалізовані вагони. Такі поставки відрізняються щодо невисокою вартістю і безпекою транспортування.

Вантажоперевезення в контейнерах дозволяють доставляти збірні вантажі та перевозити їх мультимодальних способом. Це не тільки зручно, але й дуже вигідно. При цьому контейнери знаходяться під охороною.

Автомобільні перевезення дозволяють доставити вантаж швидко і надійно без різних перевалок.

А для міжнародних вантажоперевезень підійде авіадоставка. Це найшвидший спосіб транспортувати вантаж в будь-яку точку світу.

Замовляйте якісні, надійні вантажоперевезення будь-якої складності у нас!

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.