preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Світова глобалізація торкнулася і економіки. Ми подорожуємо по всьому світу, знайомимося з культурними особливостями різних країн. Зараз навіть автомобіль можна придбати з іншого куточка планети. Найбільшою популярністю користуються авто з ОАЕ. Жителі Республіки Казахстан вільно можуть вибрати потрібний автомобіль на авторинку Еміратів. Компанія Green Line Marine Cargo LLC займається експортом сучасних якісних авто з ОАЕ. Продаж автотранспорту в цій країні швидко перетворилася з внутрішньодержавної в міжнародну. І це цілком зрозуміло:

такі покупки здійснювати просто і вигідно; Ви можете придбати як б / у, так і абсолютно нове авто за прийнятною вартістю; відсутність держмита, податкових зборів, додаткових плат роблять таку покупку вигідною для Вашого бюджету.

Придбання автомобіля за допомогою посередника

Деякі покупці неоднозначно ставляться до слова «посередник». І дарма! Так, наприклад, один житель з Республіки Казахстан під час відпочинку в Еміратах вирішив придбати авто. Він сам вибрав його на авторинку, документально оформив, ось тільки як доставити свою покупку в Алмати? Якраз тут і виникає питання про те - кому довірити вантажоперевезення такого придбання? Наша транспортна компанія якраз і виступає в даній ситуації тим самим посередником, який допоможе швидко і надійно доставити авто з Еміратів в Алмати або інше місто Казахстану. Навіть якщо Ви не маєте наміру їхати за такою покупкою в ОАЕ, а автомобіль все ж хочете придбати в Дубаї, тоді ми візьмемо на себе ряд таких завдань, як:

пошук і підбір необхідної марки автомобіля з урахуванням смакових уподобань замовника і наявного бюджету; висновок договірної угоди; документальне оформлення нового авто або ж переоформлення уживаного автомобіля для отримання документації на його вивезення з Еміратів; транспортування замовлення по оптимально підібраному маршруту, страхування і супровід вантажу на шляху проходження і ряд інших зобов'язань.

Дані послуги ми здійснюємо оперативно і якісно. При цьому за прийнятними розцінками. Ми працюємо «під ключ»! Ваше авто буде доставлено з Дубаї прямо в Алмати на Вашу адресу. Наші фахівці допоможуть придбати авто необхідної марки навіть якщо воно не представлено на авторинку ОАЕ. Ми надамо Вам такий же або альтернативний варіант, вдавшись до допомоги автомобільних дилерів. Всі документальні питання ми вирішуємо самостійно без участі замовника. Вам нема про що переживати! Ваше авто буде швидко і надійно доставлено нашими фахівцями!

Звертайтеся в нашу транспортну компанію і в найкоротші терміни Ви станете власником автомобіля Вашої мрії!

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.