preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Компанія Green Line Marine Cargo LLC надає вантажоперевезення в (з) ОАЕ різного рівня складності. Ми використовуємо всі відомі види транспорту - від автомобільного до авіаційного. При цьому наші фахівці завжди враховують специфіку Ваших вантажів, бажані терміни поставки, можливість транспортування тими чи іншими транспортними шляхами.

Наші фахівці застрахують Ваш товар, нададуть послуги експедирування на всіх етапах доставки. Також ми здійснюємо ряд дій з оформлення продукції замовника. Ми гарантуємо дбайливе і відповідальне зберігання і доставку Ваших замовлень.

Об'єднані Арабські Емірати - світовий лідер з продажу золота, алмазів, нафти і її похідних, автомобілів, деяких видів продуктів харчування. Вантажоперевезення Авто з ОАЕ користується небувалим попитом. Доставка авто з ОАЕ стає вигідним вкладенням і хорошою економією для бюджету.

ОАЕ закуповують товари з інших країн. Найбільш тісні економічні відносини Об'єднані Арабські Емірати підтримують з Китаєм, Японією, Англією і іншими державами. Сюди доставляють текстиль, одяг, продукти продовольства, різні метали, медикаменти, автозапчастини, електроприлади та інші вироби.

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.