preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Морські перевезення

Міжнародні морські перевезення - це одна з найскладніших для освоєння сфер митної діяльності. Труднощі обумовлена ​​тим, що дана область грунтується на безлічі джерел правового регулювання. Крім того, існують ще й норми, встановлені в рамках численних конвенцій та внутрішнього законодавства в окремих країнах, що беруть участь в міжнародних перевезеннях. Все це в сукупності значно ускладнює ці та без того складну тему.

Морські перевезення є основним, а в деяких випадках і єдиним можливим способом доставки вантажів при міжконтинентальних перевезеннях. До головних достоїнств перевезень морським транспортом слід віднести їх низьку собівартість на далеких маршрутах і некритичність до параметрів і типу вантажу.

При морської транспортуванні вантажів найбільшого поширення набули контейнерні перевезення, які є неотьемленной складової мультимодальних перевезень. Використання контейнерів при переміщенні вантажів різними видами транспорту істотно скорочує вартість і час доставки товару. Це відбувається за рахунок виключення витрат на перетарке вантажу і збільшення швидкості обробки транспортних засобів. В силу своїх незаперечних переваг морські контейнерні перевезення по праву займають лідируючі позиції на ринку транспортних послуг.

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.