preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Доставка вантажів залізничним транспортом

Транспортування вантажів - непроста і відповідальна задача. На кожному етапі доставки необхідно убезпечити замовлення від можливих форс-мажорів. Оперативність і безпечна вантажоперевезення - головні критерії нашої роботи при підборі виду доставки. З урахуванням того, що транспортних компаній зараз багато, зробити правильний вибір - не так просто.

«Плюси» транспортування ж / д магістралями
Ж / д дорога, має безліч переваг. Серед них:

Хороша швидкість. Маршрутний шлях скорочується, доставка проводиться швидше, ніяких пробок в дорозі і практично виключаються аварійні випадки.
Висока збереження вантажу. Зовнішні природні фактори практично не впливають на вантаж. Щоб ваше замовлення доїхав до пункту призначення ви можете надати додаткові послуги. Так, наприклад, контейнер можна додатково утеплити.
Транспортування вантажів здійснюється практично в будь-який населений пункт, в якому є ж / д магістралі. (А вони прокладені майже всюди).
Транспортувальні витрати на розвантаження продукції і її відправку на склад - невисокі.
Тарифні збори - низькі.
Компанія Green Line Marine Cargo LLC захищає своїх клієнтів від небажаних турбот і переживань, тому завжди підходить відповідально до своїх функціональних завдань і прораховує всі можливі форс-мажори наперед.

Прийом і транспортування продукції
Процедура прийому та вантажоперевезення відпрацьована до дрібниць. Наші фахівці проводять прийом вантажу на ж / д станції, описують його і опечатують. Склади або контейнери подаються на платформу в оперативному режимі. Документи на вантаж також швидко оформляються.

Сама процедура вантажоперевезення по ж / д магістралей також проводиться на професійному рівні. Продукція страхується, а наші співробітники контролюють якість навантаження і розвантаження. До того ж ми намагаємося звести до мінімуму кількість перевантажувальних процедур і час простою в дорозі. Наші фахівці не тільки контролюють транспортування вантажу на кожному етапі, а також ми намагаємося підібрати найбільш вигідне короткий маршрутне напрямок.

Сервіс з комфортом
Наша компанія піклується про комфортний співпраці зі своїми замовниками. Тому ми працюємо комплексно: повністю оформляємо вантаж, в тому числі виробляємо оплату необхідних зборів за тарифами ж / д станції, послуг охоронних служб. У разі необхідності ми виробляємо митне очищення продукції. Ваш

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.