preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Компанія Green Line Marine Cargo LLC надає послугу мультимодальних перевезень з ОАЕ. Суть таких поставок полягає в поєднанні декількох видів транспорту. Наприклад, наземного і морського. Або наземного та авіаційного.

З Еміратів ми транспортуємо різну продукцію - електротехніку, текстильні вироби, кольорові метали (в першу чергу алюміній), товари з гуми, керамічні вироби, продукти харчування, автомобілі, ювелірні прикраси та багато іншого.

Одну з лідируючих позицій в таких вантажоперевезеннях займає доставка авто з ОАЕ. Дана категорія користується величезним попитом у всьому світі. І доставляємо ми Ваші замовлення по СНД і будь-яким іншим країнам планети.

Для мультимодальних вантажоперевезень ми використовуємо спеціальні контейнери. Такі транспортування гарантують відносно непогану швидкість доставки, збереження вантажів і економію на грошових витратах. При таких вантажоперевезеннях не вимагає постійна пересортіровка товару, вантаж чітко йде по призначеному маршруту, а сам контейнер знаходиться під охороною.

Замовляйте мультимодальні транспортування Вашої продукції з ОАЕ в Green Line Marine Cargo LLC. Це швидко, вигідно, безпечно і надійно!

Мультимодальні вантажоперевезення від Green Line Marine Cargo LLC - це відмінна альтернатива доставки одним з видів транспортувань. Поєднуючи кілька видів транспорту (по суші, морських шляхів, по повітрю), Ви істотно економите на грошових і часових витратах.

Суть таких перевезень полягає в оптимальному поєднанні декількох видів транспорту. Для таких вантажоперевезень з ОАЕ зазвичай використовуються спеціальні контейнери. Вони забезпечують збереження вантажу при переміщенні з одного виду транспорту на інший.

Так, Ви можете вибрати автотранспорт і доставку літаком для більш швидкого транспортування. Або з'єднати, наприклад, морські вантажоперевезення з транспортними або ж / д доставкою. Це особливо актуально в тих випадках, коли в певну країну можна перевезти товар виключно морськими шляхами.

Мультимодальні вантажоперевезення в контейнерах від нашої компанії - це запорука успіху та процвітання Вашого бізнесу, своєчасна доставка, оптимальні ціни на транспортні витрати, збереження вантажу на всіх етапах проходження.

Вибирайте комбінований тип вантажоперевезень від Green Line Marine Cargo LLC, і Ваші плани завжди будуть виконані в строк!

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.