preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Оформлення митної документації

Оформлення митної документації - не найшвидша процедура. До того ж вимагає певних знань і навичок. Для правильного розмитнення перевезеної продукції необхідно мати налагоджені зв'язки з країнами експортерами та країнами імпортерами.

Компанія Green Line Marine Cargo LLC не один рік займається вантажоперевезеннями з Об'єднаних Арабських Еміратів в європейські країни і країни СНД.

Головна перевага нашої роботи - оперативність! Саме швидкість розмитнення Ваших вантажів дозволяє не тільки вкластися в чітко обумовлені терміни, але навіть зробити дані перевезення швидше.

Митне оформлення вантажу включає:

Подачу декларації. Перевіряється форма і юридичні реквізити. Контролювання кодування. Підбирається кодування ЗЕД, товар перевіряється на можливість надання пільгового тарифу. Контролювання валюти. Перевіряється відповідність способу розрахунку і митної вартості продукції. Перевірка на платоспроможність. Тут перевіряються зазначені в декларації відомості, пільги, преференції, терміни подачі заявки. Також виключається заборгованість з митних зборів, платіж потрапляє на рахунок митниці. Випуск вантажів. Остання стадія розмитнення. Попередні пункти повторно перевіряються. При необхідності уточнюються деякі відомості, проводиться огляд. При позитивному рішенні митного органу дозволяється перевіз вантажу через кордон.

Процедура оформлення продукції
Лише на перший погляд розмитнення вантажів виглядає простим завданням. Навіть досвідчені брокери іноді не можуть вирішити ситуацію, що склалася на митниці на увазі постійно мінливих розпоряджень законодавчої бази держав. Тому довірте цю місію справжнім професіоналам - фахівцям компанії Green Line Marine Cargo LLC! Як показує наш багаторічний досвід, запорука успіху в різних вантажоперевезеннях - це правильний підбір транспортуючого засобу, налагоджені зв'язки з учасниками імпортерами і експортерами.

Наша компанія надає такі послуги:

повне документальне оформлення вантажів; підрахунок вартості розмитнення, держмита; грамотне складання контракту на ввезення або вивезення вантажів; декларування продукції (як в паперовому, так і в електронному вигляді); здійснюємо підбір ЗЕД для певного вантажу; здійснюємо письмовий звіт про етапи вантажоперевезення.

Фахівці Green Line Marine Cargo LLC проконсультують Вас з потрібних питань, що стосуються розмитнення вантажів.

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.