preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Підвіщується Надійність наших послуг

Продукції з Арабських Еміратів проходить непростий маршрут при транспортуванні - через РФ, країни СНД, РК, Ісламську Республіку Іран, Туркменію. У кожному транзитному місті у нас є надійні партнери - транспортні компанії, з якими ми співпрацюємо не один рік. Наші колеги допомагають нам у наданні транспортних послуг - надають інформацію замовникам про всі зміни в шляху з граничною точністю в кілька годин. Таким чином, підвищується надійність наших послуг.

Одним з додаткових сервісів при вантажоперевезення автомобілів можна назвати їх зберігання. По всьому маршруту наші фахівці і співробітники наших партнерів забезпечують якісну упаковку вантажу і надійну безпеку.

Наприклад, при транспортуванні авто ж / д магістралями необхідні спецскладом, дбайлива транспортування і постійне експедирування. Ми надаємо цей сервіс за вищим класом! Спеціальні вагони для перевезення автомобілів обладнуються захисною сіткою від небажаних деформацій, каркасом з металу, вентиляційною системою.

Укладаючи договірні угоди, сума за доставку авто включає послуги зберігання і в подальшому зазначена вартість не змінюватиметься.

Чому ми кращі ?! Наші «плюси»
При транспортуванні вантажів ми надаємо якісний сервіс, який забезпечує збереження автомобілів в дорозі. Наші послуги включають:

спецсклади з підтриманням оптимальних умов (провітрювання, вологість, температурний режим);
охорона об'єктів ведеться 24 години на добу;
підйомники з гідроприводами, крани та інші пристосування для вантажно-розвантажувальних робіт;
спеціальні помости з металу;
зручні авто- і ж / д розв'язки;
професійні співробітники компанії, які надають висококваліфіковані послуги з доставки вантажів.
Наша команда підходить у індивідуальному порядку до побажань клієнтів, пропонує вигідні бонуси і економ-пропозиції, надає своєчасну інформаційну підтримку при пересуванні ваших вантажів.

Довіряючи нашій компанії, ви гарантовано отримаєте абсолютне збереження вашого авто при транспортуванні, швидку доставку, надійне зберігання в дорозі.

Оставить заявку

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.