preloader

СБ - ЧТ 9:00 - 18:00

Авто І Вантажі З ОАЕ - Швидко, Недорого, Надійно!

Авто І Вантажі З ОАЕ - Швидко, Недорого, Надійно! Міжнародні перевезення користуються величезною популярністю. На цьому тлі все жвавіше ведеться доставка вантажів і автомобілів з ОАЕ - це і вигідно, і практично. У Киргизстані послуги з доставки вантажів з Еміратів надає компанія Green Line Marine Cargo LLC. Професіоналізм, досвід і відточена до дрібниць робота компанії гарантують збереження і оперативну доставку авто та інших вантажів, що поставляються з Дубая.

Надійний партнер

Компанія Green Line Marine Cargo LLC здійснює свою діяльність в сфері транспортно-експедиторських послуг з 2010 року. Багатий досвід у галузі міжнародних вантажних перевезень дозволяє надавати послуги на найвищому рівні. Про авторитет компанії говорить і те, що свої вантажі їй довіряють багато великих фірм, в тому числі відомі автодилери. Найбільш пріоритетним напрямком є ​​перевезення вантажів з Еміратів в Киргизстан, Росію, Казахстан, Узбекистан та інші країни СНД. Підтвердженням якості і швидкості сервісу є те, що в квітня 2013 року компанія Green Line Marine Cargo LLC увійшла в трійку призерів Дубайської митниці в номінації «Найбільша транспортна компанія в Дубаї». Відбір відбувався за критеріями обсягу завантажень, якості і надійності обслуговування.

ОАЕ - це вигідно

Товарообіг між ОАЕ і країнами СНД в останні роки зростає. В Еміратах встановлені низькі митні збори, приємне й вигідне для зовнішньої торгівлі законодавство, що полегшує процес доставки вантажів з ОАЕ в Киргизстан. Переваги співпраці з постачальниками та виробниками з цієї держави змогли оцінити всі, кому довелося працювати з місцевим ринком. Майже всі товари в Еміратах коштують набагато дешевше аналогічних, вироблених в інших країнах, а продукція при цьому відповідає всім рівням якості.

Звернувшись в компанію Green Line Marine Cargo LLC, ви відкриєте двері в світ сучасних вантажоперевезень, а налагоджена робота її співробітників дозволить вам не турбуватися про своєчасну доставку вашого придбання.

Автомобіль на замовлення

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами
Почати розмову
Вітання! Натисніть на одного з наших членів команди нижче, щоб поспілкуватися Whatsapp
Команда зазвичай відповідає через кілька хвилин.